У Чехії перекваліфікували справу українця-садиста

Обвинуваченому загрожує до 20 років в'язниці чи навіть довічне ув'язнення.

У Чехії перекваліфікували справу українця-садиста

Поліція Чехії перекваліфікувала кримінальну справу 36-річного громадянина України Олександра С., який спочатку жорстоко побив свою дружину (громадянку Молдови 1988 року народження), а потім засунув їй у піхву запалену петарду, яка вибухнула та завдала жінці тяжких внутрішніх пошкоджень.

Спочатку криміналісти звинуватили садиста у заподіянні тяжкої шкоди здоров'ю, за що йому загрожувало до 10 років ув'язнення. Але в ході слідства статтю замінили більш тяжкою – замах на вбивство. За нею обвинуваченому загрожує до 20 років ув'язнення або навіть довічне ув'язнення.

Про перекваліфікацію справи порталу Novinky у понеділок, 17 жовтня, повідомив прокурор Мартін Рикл. За його словами, напад було скоєно з особливою жорстокістю, що й призвело до перегляду статті.

Нагадаємо, інцидент стався у ніч на 1 жовтня в одному із гуртожитків Пльзеньського краю. Агресор не викликав швидку допомогу, а сам відвіз постраждалу до Факультетської лікарні міста Пльзень. У приймальному відділенні він заявив, що жінка поранилася сама, і що ушкодження спричинені травмою живота. Проте медики не повірили йому та викликали поліцію. Садиста затримали та доставили до дільниці.

За два дні суд ухвалив взяти його під арешт. На засіданні чоловік лише зачитав свої особисті дані та більше нічого не сказав. Мотив його вчинку залишається невідомим.

У свою чергу журналістам порталу Novinky вдалося ознайомитися з матеріалами справи. З них випливає, що чоловік спочатку побив свою дружину, а згодом зв'язав. Жінка ніяк не могла завадити йому реалізувати бузувірський план.

«У висновнку лікарів сказано, що отримані ушкодження відповідають вибуху патрона», - розповіло порталу джерело, знайоме з перебігом розслідування.

Інші постояльці гуртожитку розповіли журналістам, що подружжя жило тихо, не створювало проблем і раніше ніхто не бачив, щоб між ними були сварки чи якась агресія.