У Чехії почали продавати літні абонементи на поїзди

З ними можна сісти на поїзд у будь-якому місці та проїхати будь-яку кількість кілометрів. 

У Чехії почали продавати літні абонементи на поїзди

Компанія ČD розпочала попередній продаж залізничних квитків на літо, порівняно з минулим роком вони коштуватимуть на кілька сотень крон дорожче. Квиток можна використовувати для поїздок на всіх поїздах ČD у період з 1 липня до 31 серпня. Можна сісти на поїзд у будь-якому місці та проїхати будь-яку кількість кілометрів. 

Семиденний мережевий квиток коштує 1390 чеських крон, що на 500 крон більше, ніж минулого року. Безлімітний квиток на 14 днів коштує цього року 1 990 чеських крон, що на 700 крон більше ніж рік тому. Для власників In Karta 50 з клієнтським додатком ціна зі знижкою складає 1 190 чеських крон, а для власників In Karta 25 - 1 690 чеських крон.

Нові пільгові квитки доступні для дітей, студентів, людей похилого віку у віці 65 років та старших та інвалідів третьої групи. Для них семиденний квиток коштуватиме 695 чеських крон, а 14-денний – 995 чеських крон.

"Пасажир може сісти в поїзд ČD у будь-який час і в будь-якому місці, проїхати будь-яку кількість кілометрів і зійти в будь-якому місці. Можна проїхати через всю республіку і оглянути замки, фортеці, історичні міста та природні пам'ятки або вирушити у відпустку на інший кінець країни. Минулого року цією пропозицією скористалися близько 10 000 мандрівників", - сказав Йіржі Єшета, член правління ČD та заступник з пасажирських перевезень.

Для подорожі Європою поїздом, крім звичайних квитків, можна придбати квиток мережі Interrail, який діє на залізничних лініях по всій Європі, включаючи Великобританію та Ірландію. Для відпочинку за кордоном бажаючі також можуть скористатися квитками Early Europe, йдеться у прес-релізі перевізника.