У Чехії пропонують безкоштовні семінари для українських підлітків

Для підлітків проводитимуться зустрічі на різноманітні теми.

У Чехії пропонують безкоштовні семінари для українських підлітків

Чеська організація Yourchance o.p.s. пропонує безкоштовні семінари для українських підлітків. Зустрічі пройдуть у рамках проєкту “Ласкаво просимо до Чехії” (Vítej v Česku) для українських підлітків. Мета ініціативи — допомогти українцям зорієнтуватися в чеській системі освіти, включаючи можливі варіанти отримання різних ступенів освіти та подальших можливостей працевлаштування на ринку праці чи можливості для власного бізнесу, пише proukrainu.blesk.cz.

Для підлітків проводитимуться зустрічі на різноманітні теми. На практичних прикладах розповідатимуть, як написати гарне резюме, розвинути здорові фінансові звички, навчитися планувати свій професійний і фінансовий розвиток.

Теми:

  • Розвиток підприємницьких компетенцій. 
  • Мрії та цілі/Планування. 
  • Моє ім’я – мій бренд/Саморефлексія/ Презентаційні навички. 
  • Фінансова грамотність та застосування на ринку праці.

Програма призначена лише для підлітків 2004-2008 років народження з таких міст як: Прага, Кладно, Оломоуц, Ліберець, Злін, Кромержіж, Плзень, Карлові Вари, Усті над Лабем, Дєчін, Їглава, Вишков, Тахов, Тржінец, Їчін.

Початок зустрічей по мірі формування груп починаючи з 17 липня.

Заповнити анкету для участі можна за посиланням.

Слідкуйте за новинами, чеська організація Yourchance o.p.s. періодично пропонує можливості навчання та дозвілля для українців, такі як семінари для українських підлітків.