У Чехії українця звинувачують у жорстокому злочині

Садиста затримали та доставили до поліції.

У Чехії українця звинувачують у жорстокому злочині

Незрозуміло жорстокий злочин стався у чеському селищі Кожлани (Пльзеньський край). Там в одному із гуртожитків 35-річний постоялець спочатку побив молоду жінку, а потім засунув їй у піхву петарду, підпалив та дочекався вибуху. Нещасна отримала тяжкі травми – зараз лікарі борються за її життя.

Агресор не став викликати швидку допомогу, а сам відвіз постраждалу до лікарні міста Пльзень. У приймальному відділенні він заявив, що жінка поранилася сама, і що ушкодження спричинені травмою живота.

Проте медики не повірили йому та викликали поліцію. Садиста затримали та доставили до відділку.

Першим про інцидент, що стався в ніч на неділю, повідомив портал Krimi-Plzeň, який спеціалізується на кримінальних новинах і тісно співпрацює з поліцією. За його даними, агресор є громадянином України, а потерпіла – громадянкою Молдови.

«На даний момент ми можемо лише підтвердити, що в невеликому селищі на околицях Пльзеня було скоєно напад на молоду жінку, і що її травми вимагали госпіталізації. У зв'язку із цією справою співробітники затримали одну людину. Порушено кримінальну справу, слідчі з'ясовують усі обставини того, що сталося», - повідомила порталу iDNES представник поліції Пльзеньського краю Міхаела Рейндлова.

Вона підтвердила, що затриманий та потерпіла є іноземцями, але не стала уточнювати їхнє громадянство.