У Чехії українець убив громадянина Молдови під час сварки щодо політики

31-річний українець вдарив 38-річного чоловіка з Молдови ножем прямо у серце під час сварки напередодні Різдва минулого року.

У Чехії українець убив громадянина Молдови під час сварки щодо політики

4 листопада окружний суд у місті Пльзень відправив українця Володимира Синицю у в'язницю посиленого режиму на 12 років за вбивство сусіда по кімнаті у гуртожитку у Тршемошні. 31-річний українець вдарив 38-річного чоловіка з Молдови ножем прямо у серце під час сварки напередодні Різдва минулого року.

Троє людей у гуртожитку пили алкоголь та посварилися через політику, пише novinky.cz .

«Підсудний схопив кухонний ніж із лезом довжиною понад 20 сантиметрів і завдав удару потерпілому, з яким раніше вступив у словесну суперечку. Ніж потрапив прямо в серце, що призвело до масивної крововтрати та подальшої смерті», - заявила прокурор Віра Браздова.

Спочатку Синиця заявив поліції, що це був нещасний випадок. Потім, що нікого не вбивав.

"Ми всі троє пили на кухні в гуртожитку. Обговорювалась і політика. Потерпілий казав нам йти на Донбас. Ми йому пояснили, що знаходимося в Чехії, щоб заробляти гроші та утримувати свої сім'ї в Україні", — заявив підсудний у суді.

За його словами, суперечка потім переросла у бійку. «Я не знаю, хто завдав потерпілому смертельного поранення. Це був не я. Навпаки, я намагався зупинити кровотечу з грудей людини із ножовим пораненням», — заявив Синиця.