У Чехії засудили українського вчителя фізкультури

За жорстокий напад на дитину суд засудив 26-річного українця до року умовного ув'язнення та заборонив вживати алкоголь.

У Чехії засудили українського вчителя фізкультури

За жорстокий напад на шестирічного сина своєї подруги суд у чеській Пльзні засудив 26-річного українця до року умовного ув'язнення та заборонив вживати алкоголь.

Українець, який за освітою є учителем фізкультури, у момент події був п'яний і під впливом наркотиків. Інцидент стався на початку вересня.

«Він без причини напав на неповнолітнього, дав йому кілька ляпасів, від чого хлопчик упав на землю та пошкодив коліно. Коли він спробував втекти, обвинувачений схопив його, підняв обома руками і кинув на траву»,   – описав напад прокурор Штефан Оравець, додавши, що хлопчик, на щастя, не отримав серйозних травм. Лікарі виявили у нього перелом пальця і рвані забиті рани по тілу.

Суд вирішив справу без проведення основного засідання, ухваливши вирок на підставі судових даних. За заподіяння шкоди здоров'ю та хуліганство обвинувачений отримав 12 місяців ув'язнення з умовним терміном на два роки та обов'язок утримуватися від вживання алкоголю.

Після нападу у хлопчика була кров на голові, обличчі, руках та ногах. Допомогу викликав свідок.  «Він буквально кричав у телефон, що ймовірно п'яний чоловік щойно кинув маленьку дитину на землю і продовжує її бити. Патруль прибув на місце за дві хвилини. Агресора затримали, щоб він не міг завдати дитині більше шкоди і не втік», - розповіла тоді прес-секретар міської поліції Тереза Шлікова.

За її словами, у хлопчика були видимі рани і він плакав.   «Один із поліцейських негайно надав йому першу допомогу і заспокоював до прибуття медиків»,  додала Шлікова.

Обвинувачений зізнався, що вдарив хлопчика, від чого той упав. Потім, за його словами, він просто підняв його за куртку і дав ще один ляпас. Він заперечував, що піднімав дитину над головою і вдарив нею об землю.  Як причину він назвав те, що хлопчик нібито сказав грубе слово. Він шкодував про свій вчинок і пояснював його впливом алкоголю та наркотиків. На допиті він також заявив, що любить хлопчика та живе з його матір'ю у гармонійних стосунках.

Прокурор запропонував суду помістити агресора під варту. Але зрештою його було звільнено. Суд обґрунтував це тим, що обвинувачений раніше не був судимий і є високоосвіченим учителем фізкультури.