У Чехії жінки побили болгарку, прийнявши її за українку

За бійкою спостерігали не менше шести дорослих та чотирьох дітей.

У Чехії жінки побили болгарку, прийнявши її за українку

«Їдьте в Україну, ми вас тут годувати не будемо», — з такими словами пара циганок (27 та 38 років) із міста Пржештице Пльзеньського краю у квітні цього року напала на молоду болгарку, прийнявши її за українку. Вони жорстоко побили її. Одна з жінок вже засуджена до умовного терміну, інша чекає на остаточний вирок, пише novinky.cz.

Одна з нападниць була засуджена до десяти місяців позбавлення волі з відстрочкою виконання вироку на два роки за спробу завдання тілесних ушкоджень і масові заворушення. Таке ж покарання суд призначив і іншій обвинуваченій, але оскільки вона ще не отримала рішення, воно не набуло законної сили.

Інцидент стався на дитячому майданчику неподалік центру міста. «Після попередньої словесної суперечки обвинувачені спочатку разом повалили потерпілу на землю, де завдали їй кілька ударів руками по голові та кілька разів ударили ногами. Потім одна із обвинувачених вирвала пасмо волосся з голови жертви», — йдеться у вироку, винесеному суддею Йіржі Жижкою.

За бійкою спостерігали не менше шести дорослих та чотирьох дітей. Одному із свідків довелося рознімати жінок.

Зрештою на місце події прибули поліцейські, щоб заспокоїти ситуацію. Але й вони зазнали словесних нападок з боку жінок. «Ви займаєтеся хернею. Ви тут тільки для того, щоби захищати українців, а не для того, щоби захищати свій власний народ», — кричали на співробітників правоохоронних органів нападниці. За словами свідків, вони навіть погрожували спалити відділення поліції.

Болгарка, яка вже понад 10 років живе у Чехії, була здивована реакцією жінок. «Вони кричали на мене, що я мерзота, повія і щоб я їхала в Україну, що тут нас годувати не будуть. Я намагалася їм пояснити, що я не з України», – розповіла 32-річна іноземка.

Очевидець інциденту підтвердив, що це справді був жорстокий напад.

«Нападу передували словесні образи, які, мабуть, були викликані тим, що обидві жінки були впевнені, що вона українка. Потім вони почали її бити. Такого я ще не бачив. Це було справді дуже жорстоко», — описав ситуацію Міхал Т.

Він додав, що жінок вчасно відтягнув від іноземки молодик, який тренувався поряд на спортивному майданчику. «Потім прибули поліцейські, які спробували зупинити двох нападниць. Перед тим, як їм це вдалося, їх кілька разів обізвали», — продовжив свідок.