У Фінляндії почнуть компенсувати високі рахунки за електроенергію

Компенсацію отримають усі, хто платить за електрику понад десять центів за кіловат-годину.

У Фінляндії почнуть компенсувати високі рахунки за електроенергію

У четвер Євросоюз схвалив субсидію на електроенергію для фінських споживачів. Компенсацію застосують до рахунків за електроенергію з листопада до лютого.

Суму субсидії не переведуть на банківський рахунок, а автоматично вирахують із рахунку за електроенергію. Компенсацію виплатять у дві частини: першу частину буде видно у сумі квітневого рахунку, а другу врахують при формуванні наступного рахунку.

Деякі споживачі вже отримали рахунки з квітневою датою оплати - у таких рахунках компенсацію не вдалося застосувати, але вона перейде в наступний рахунок.

Субсидії надаються на оплату електроенергії, що споживається у постійному місці проживання. Компенсується половина загальної суми рахунку, що перевищує 90 євро – така сума власної відповідальності споживачів. Максимальний розмір субсидії становитиме 700 євро на місяць. Оплата передачі електроенергії не компенсується.

Компенсацію отримають усі, хто платить за електрику понад десять центів за кіловат-годину. Для споживачів, які купують електрику за біржовими цінами, достатньо мати рахунок на загальну суму понад 90 євро.