У Фінляндії великодні свята вплинуть на роботу магазинів, установ та транспорту

У страсну п'ятницю та великодній понеділок багато продовольчих магазинів працюють за недільним графіком.

У Фінляндії великодні свята вплинуть на роботу магазинів, установ та транспорту

Великдень вносить свої корективи до буденного розкладу магазинів, пошти, банків та громадського транспорту. У Фінляндії вихідними є чотири дні з 7 до 10 квітня.

Магазини продовольчих та промислових товарів можуть працювати у великодні свята згідно з вільним графіком. У пристрасну п'ятницю та великодній понеділок багато продовольчих магазинів працюють за недільним графіком. Уточнити графік роботи окремих магазинів можна на сайтах найбільших торгових мереж K-ryhmä, S-ryhmä, Lidl.

Винні магазини Alko  6 квітня працюють головним чином до 21.00. У страсну п'ятницю 7 квітня магазини закриті. У суботу 8 квітня магазини здебільшого відкриті до 18.00. Наступні два дні магазини зачинено.

Громадський транспорт столичного регіону в четвер працюватиме за п'ятничним розкладом, а в п'ятницю, неділю та понеділок за недільним графіком. Докладніше про рух громадського транспорту на сайті HSL.

Пошта  працює у великодні свята. Поштові відділення, основна частина яких розташована у магазинах, кіосках та на автозаправках, обслуговують клієнтів за графіком роботи цих партнерських компаній. Самостійні поштові відділення працюють у нормальному режимі у четвер та закриті у п'ятницю. У суботу Головпоштамт (Helsingin Postitalo) працює з 10 до 18. Неділя та понеділок – вихідні.