У Франції ще можна скористатися бюджетним проїздом

Квитки за 1 євро можна купити на регіональні потяги північного регіону.

У Франції ще можна скористатися бюджетним проїздом

Тисячі дешевих квитків на поїзди у Франції тепер продаються за фіксованою ціною. Це частина ініціативи міністра транспорту країни зі здешевлення проїзду у поїздах. Зокрема, квитки за 1 євро можна купити на регіональні потяги північного регіону Франції.

Про це повідомляє Euronews Travel.

Раніше у Франції влітку було продано 200 000 залізничних квитків за фіксованою ціною 19 євро. Ця акція закінчилася 15 липня: вона діяла на всіх лініях Intercités, але інші знижки все ж актуальні й зараз.

До 27 серпня проїзд у регіональних експресах прибережного регіону О-де-Франс (Верхня Франція або Hauts-de-France) коштують лише 1 євро. Квитки зі знижкою з 25 липня знову в продажу. Вони доступні для використання в усі дні, включаючи свята та вихідні.

Повідомляється, що пасажирам буде доступна лише певна кількість місць за 1 євро, тому зволікати з придбанням не варто. Їх можна придбати у квиткових касах на вокзалах О-де-Франс, а також на офіційному сайті французького залізничного перевізника SNCF.

Регіон розташований на північ від Парижа та межує з Бельгією. Тут знаходяться історичні мальовничі міста Ам’єн, Лілль і Кале. Знижки на квитки профінансувала місцева влада, щоб допомогти відпочиваючим і містянам заощадити на залізничних подорожах.

Крім бюджетного проїзду залізницею в деяких регіонах, Франція також запускає інші акції на транспорті. До наступного літа Міністерство транспорту країни сподівається запровадити єдиний проїзний для молоді.

Проїзний буде дійсний на всьому громадському транспорті, включаючи поїзди Intercités, поїзди TER і автобуси.