У Європі подорожувати літаком дешевше, ніж поїздом

Єдиним винятком на карті Європи є Польща.

У Європі подорожувати літаком дешевше, ніж поїздом

Новий звіт, опублікований організацією Greenpeace, показує, що у Європі навіть під час коротких подорожей політ на літаку може бути дешевшим, ніж поїздка на поїзді.

Експертами платформи ststista.com було створено звіт на основі аналізу найбільш популярних 112 туристичних маршрутів у Європі. Дані показали, що різниця в ціні між поїздками залізницею та авіаперевезеннями найбільша у Великобританії та Іспанії. У цих країнах на одному й тому ж маршруті квитки на потяг в середньому в 4 рази дорожчі за авіаквитки. У Франції та Бельгії за тим самим національним або європейським маршрутом проїзд поїздом коштує в середньому у 2,6 раза дорожче, ніж авіапереліт. В Італії ціна за квиток на потяг у 2,5 раза дорожче за авіа сполучення. У решті 16 ​​європейських країнах які буди дослідженні на предмет цін, залізниця була в середньому вдвічі дорожча за авіапереліт.

Єдиним винятком на карті Європи є Польща. Згідно з даними Greenpeace, у Польщі подорож поїздом коштує в середньому вдвічі дешевше за авіапереліт.