У Кракові стартують креативні майстер-класи для дітей та підлітків

На події запрошують дітей та підлітків з України, Польщі та інших країн.

У Кракові стартують креативні майстер-класи для дітей та підлітків

Релаксуючі заняття з рослинами чи Школа для молодих лідерів — так пропонує провести вільний час влітку фонд Internationaler Bund.  На події запрошують дітей та підлітків з України, Польщі та інших країн.

Про це повідомляє UAinKraków.pl.

Заняття Flower Power

Flower Power — це 4 зустрічі тривалістю по 2 години. Заняття складатимуться з арттерапії та роботи з рослинами. Учасники створять мінісад, опанують рослинні мандали та проведуть час на спільній прогулянці Скелями Твардовського.

«Запрошуємо тих, хто хоче скористатися теплою погодою та хвилиною відпочинку. Це чудова нагода відпочити від телефонів і поєднатися з природою», — описують організатори.

Зустрічі відбудуться 3, 10, 24 червня та 1 липня. Вони безплатні, але потрібна реєстрація за посиланням.

Школа молодих лідерів Кракова SKILL

В рамках цього проєкту, організатори пропонують майстер-класи, де навчатимуть, як писати заявки для Громадського бюджету чи створювати законодавчі ініціативи.

«Це не так складно, як здається, і дозволяє реально впливати на ваше найближче оточення», — діляться у фонді.

Навчання складатиметься із трьох зустрічей.

«Також у планах прогулятися Краковом, щоб побачити місця, які створили завдяки Громадському  бюджету та мешканцям, які вирішили змінити світ навколо. У рамках зустрічей відбудеться поїздка до Казімєжа Дольного та Любліна. Там ми побачимо, як працює Громадський бюджет в інших містах», — заохочують організатори.

На фінальному занятті учасники зможуть спробувати сили у написані власних заявок для Громадського бюджету.

Реєстрація для участі в Школі молодих лідерів Кракова SKILL доступна за посиланням. Зустрічі адресовані до підлітків 10-17 років.

Більше про схожі заняття та події можна дізнатися на сайті фонду.