У Кракові відкрився соціальний магазин для незаможних

Підтримкою “Доброго магазину” можуть скористатися люди чи сім’ї, які опинилися у складній життєвій ситуації та мають направлення від Муніципального центру соціальної допомоги (MOPS). 

У Кракові відкрився соціальний магазин для незаможних

Сьогодні у польському Кракові за адресою, ul. Siemaszki 31 відчинився перший соціальний магазин.

Про це повідомляє UAinKrakow.pl з посиланням на міський портал.

Хто може скористатися допомогою

Підтримкою “Доброго магазину” можуть скористатися люди чи сім’ї, які опинилися у складній життєвій ситуації та мають направлення від Муніципального центру соціальної допомоги (MOPS).  Дохід тих, хто може користуватися магазином, не може перевищувати 200% критерію доходу, зазначеного в Законі про соціальну допомогу. Для самотніх людей – це 1552 злотих нетто, а для людей у ​​сім’ї – 1200 злотих нетто.

Як робити закупи у соціальному магазині

Кожна особа, яка може зробити закупи у соціальному магазині отримає персональну картку з ПІН-кодом для здійснення операцій. Бали, нараховані на конкретний місяць, будуть збережені на картці, які можна використовувати протягом 30 днів з дати їх активації.

Кожній із груп товарів буде присвоєно бали, щоб відзначити їх вартість. Приміром: 1 кг овочів або фруктів – 10 балів; хліб – 10 балів; молочні продукти та яйця – 20 балів; масло – 30 балів; цукор і солодощі – 30 балів.

Детальна таблиця балів буде розміщена в соціальному магазині. Невикористані бали не переносяться на наступний період і їх не можна обміняти на готівку.

У “Доброму магазині” ви зможете безплатно отримати продукти до двох разів на тиждень, у термінах, вказаних на направленні. Заклад також організовуватиме безплатні освітні майстер-класи на тему здорового харчування для місцевої громади.

Графік роботи соціального магазину

понеділок: 12:00-18.00
вівторок:  9:00-15:00
середа:  9:00-15:00
четвер: 9.00-15.00
п’ятниця: 9:00-15.00

Найближчу до вашого місця проживання філію муніципального центру соціальної допомоги в Кракові можна знайти через пошукову систему.