У Молдові українців розселили з Moldexpo до інших центрів

У холодний період заклад буде закрито.

У Молдові українців розселили з Moldexpo до інших центрів

Біженці з України, які знаходилися в центрі тимчасового розміщення на Moldexpo, були переведені в інші центри країни з більш розвиненою інфраструктурою, повідомляє noi.md. Переміщення людей відбулося протягом останніх двох тижнів жовтня і було здійснено Міністерством праці та соціального захисту населення спільно з Єдиним центром кризового управління, адміністрацією Moldexpo та Агентством публічної власності.

105 осіб, з яких 62 жінки, 12 чоловіків та 31 дитина, були доставлені до 8 центрів тимчасового розміщення в муніципії Кишинів, Криулянах, Нових Аненах, Хинчештах, Страшенах та Оргеєві.

Зазначається, що кожен переклад здійснювався з урахуванням потреб кожної людини: робота, доступ до дитячого садка чи школи тощо.

В даний час в центрі Moldexpo немає біженців. Тож у холодний період заклад буде закрито. Рішення було прийнято з урахуванням підвищення ефективності споживання енергоресурсів у зимовий час та зниження витрат, оскільки система опалення павільйону Moldexpo працює на природному газі та генерувала б величезні щомісячні рахунки.