У Нідерландах для українських біженців купують цілий парк відпочинку

Тут планують розмістити українців, які потребують житла.

У Нідерландах для українських біженців купують цілий парк відпочинку

У нідерландському місті Ден Хам витратять 2,2 мільйони євро, щоб купити парк для кемпінгу De Blekkenhorst. Сюди планують заселити близько 200 біженців із України, пише dutchnews.nl.

Місцева влада викупила всю ділянку парку, включаючи всі об'єкти, зокрема басейн. Тут розташовані дерев'яні шале та будиночки різних типів. До них добудують ще 30 модульних будинків та масово заселятимуть українські родини.

Зараз у парку De Blekkenhorst вже мешкає невелика група українців, але для туристів із власними трейлерами та наметами зона все ще залишається доступною. Згодом це зміниться, і всю територію парку буде заселено українцями.

Коли війна закінчиться і українці поїдуть додому, ми знову продамо цей парк, - повідомив мер нідерландського міста Ганс Брокхайзен.

Тим часом у місті Влардінген готують до відкриття сучасний притулок для 1000 переселенців, який вражає своїми масштабами. "Мрія" – це цілий район, який стане найбільшою локацією для українців. Відкриття центру заплановане на другу половину серпня. Для українців, які оселяться у "Мрії", житло заплановане на три роки, до літа 2026 року.

Кожна квартира тут буде облаштована необхідними меблями. У районі добудовується школа, окремий спортивний комплекс та дитячі ігрові майданчики.