У Німеччині зросла кількість нападів на будинки, де мешкають біженці

За перші три квартали цього року в країні поліція зафіксувала загалом 65 нападів на будинки біженців.

У Німеччині зросла кількість нападів на будинки, де мешкають біженці

За даними Федерального міністерства внутрішніх справ, у Німеччині вперше за кілька років зросла кількість нападів на домівки біженців. Крім того, у Нижній Саксонії чоловік відкрив стрілянину в місцевій установі, повідомляє Die Zeit.

За перші три квартали цього року в країні поліція зафіксувала загалом 65 нападів на будинки біженців. Тоді як за весь 2021 рік всього в країні влада зафіксувала 70 нападів.

Втім, наразі випадків насильства ще не так багато, як було у 2015 році, проте тенденція посилюється. Так, у 2015 році зареєстрували загалом 1047 нападів. Після цього кількість нападів з кожним роком зменшувалась.

Нині у Німеччині щодня відбувається не менше двох нападів на біженців. Майже кожен п'ятий випадок — напад на людину, крім того, пошкоджують майно. У період із січня по вересень 2022 року 711 людей зазнали нападу, будучи поза своїм домом. До кінця року випадків може стати ще більше, вважають у міністерстві.

Влада Нижньої Саксонії повідомила про те, що нещодавно поліція зафіксувала новий випадок нападу на будинок біженців. Імовірно, чоловік обстріляв притулок для біженців із України з пістолета. Поліція Ганновера звинувачує 34-річного чоловіка. За даними поліції, злочин стався 28 жовтня у Зенді, але повідомили про нього лише через чотири дні.

За даними поліції, ніхто не постраждав. У п'ятницю правоохоронці провели обшук у квартирі підозрюваного. В результаті поліція виявила зброю, її конфіскували. Наразі підозрюваний перебуває під слідством.