У Познані українок запрошують на безплатні майстер-класи з програмування

Особливо запрошуються жінки, які бажають змінити свою кар'єру.

У Познані українок запрошують на безплатні майстер-класи з програмування

У Познані в рамках проєкту girls.js зберуться жінки-ентузіасти, які бажають вивчити програмування з нуля.

Дводенні бліц-курси girls.js - це інтенсивна подія, спрямована на просування вивчення програмування на JavaScript. У заході візьмуть участь 30 учасниць та 10 менторок, які у малих групах будуть спільно досягати мети - ефективно ділитися знаннями з іншими. Цього року до участі запрошуються як англомовні учасниці, так і українські біженка. Подія повністю безкоштовна.

Метою ініціативи girls.js є залучення жінок, які цікавляться програмуванням. Незалежно від віку та поточної професії, girls.js хоче показати, що програмування доступне кожній з нас. Особливо запрошуються жінки, які бажають змінити свою кар'єру, здобути навички майбутнього і тим самим змінити напрямок свого професійного життя. Запрошення також розраховане на тих, хто не планує професійно пов'язуватися з ІТ-галуззю, але, наприклад, діє в суспільних організаціях, зокрема, у сфері освіти.

Майстер-класи відбудуться 24 і 25 червня у Познані (Plus Jeden, вул. За Брамкою 1). Вони відкриті для всіх початківець, зацікавлених у сфері IT, незалежно від їх попереднього досвіду з JavaScript. Учасниці будуть розділені на групи по 3 особи і під керівництвом менторів — професійних програмісток і програмістів — створюватимуть власні веб-сторінки. 

Кількість місць обмежена. Зареєструватися можна за цим посиланням.

Участь у майстер-класах лише після отримання підтвердження електронною поштою. Останній день подачі заявок - 2 червня. Після цього обрані учасниці отримають запрошення.