У Познані українським школярам пропонують безкоштовне репетиторство

Щоб записати дитину на заняття, треба обрати предмети та заповнити анкету.

У Познані українським школярам пропонують безкоштовне репетиторство

До 31 грудня 2023 року Фонд Fundacja Obywatelki.pl організовує репетиторство для українських учнів початкової та середньої школи з наступних предметів: польська мова, англійська мова, математика, фізика, хімія та біологія. 

Навчатися за програмою зможуть 300 українських учнів усіх класів початкової, середньої та старшої школи. Всього буде проведено 930 навчальних годин занять.

Заняття проходять стаціонарно в центрі Познані, у мовній школі KONTAKT Centrum Języków Obcych за адресою: plac Bernardyński 1a/1.

Заняття є безплатним для учнів з України усіх класів початкової, середньої та старшої школи, які прибули на територію Республіки Польща безпосередньо з території України у зв'язку з військовими діями, що ведуться на території країни, а також для громадян України цього віку, які мають Карту Поляка і прибули на територію Республіки Польща разом з найближчими родичами у зв'язку з цими військовими діями.

Один з батьків/опікун/повнолітній учасник курсу зобов'язаний підписати заяву, що підтверджує відповідність цій вимозі.

Щоб записати дитину на заняття, оберіть предмети та дати занять, заповнивши анкету (ви можете записати дитину на кілька предметів - тоді вам потрібно буде заповнити кілька анкет).

Для отримання додаткової інформації телефонуйте +48 662 722 699. 

Якщо не відповідають, надішліть смс, і вам передзвонять.