У Празі можна безкоштовно відвідати сади Академії Страка

Відвідувачі можуть оглянути садок щосуботи з 10:00 до 18:00.

У Празі можна безкоштовно відвідати сади Академії Страка

В суботу мальовничі сади Академії Страка відкриються для відвідувачів. Прогулятись ними можна буде безкоштовно.  Відвідувачі можуть оглянути садок щосуботи з 10:00 до 18:00.

У саду Академії Страка було проведено широку реконструкцію, завдання якої полягала в усуненні колишніх байдужих втручань, поверненні йому репрезентативного характеру та продовженні стилю та роботи оригінального архітектора Франтішека Томайєра. В рамках реновації, наприклад, асфальтовані тротуари зникли і були замінені бруківкою, було посаджено понад 15,5 тисячі квітів, висаджено нові дерева і на території з'явився фонтан.

Сади доступні для прогулянок тільки по суботах.

Велична будівля в стилі необарокко служить резиденцією Уряду Чеської Республіки. Після закінчення будівництва будівлі у 1896 році її власник, граф Ян Петро Страка побажав влаштувати тут гуртожиток для незаможних студентів із дворянських родин. Після закінчення Другої світової війни вона служила чехословацькій владі, а після 1993 року стала резиденцією Уряду Чехії. Поряд із будівлею розбитий чудовий сад.