У Празі відкриється ще один центр допомоги українським біженцям

У новому Центрі буде створено відділ медичного консультування, відділ освіти та підтримки сімей, відділ соціальної допомоги, підтримки та профілактики, відділ роботи з підлітками та молоддю.

У Празі відкриється ще один центр допомоги українським біженцям

Враховуючи актуальні потреби громадян України та необхідність розширення послуг, що надаються, MRIYA UA zs за підтримки UNICEF відкриває 10 січня новий Центр допомоги, підтримки та інтеграції MRIYA за адресою Novákových 1954/20a в Празі 8, недалеко від станції метро Palmovka. Нові приміщення є багатоцільовими, а їхня площа підходить для розширення послуг центру, пише 420on.cz.

Організація MRIYA UA zs надає допомогу біженцям із України з початку війни. Перший Центр допомоги, що функціонував на Вацлавській площі, буд. 62, був відкритий за фінансової допомоги Мерії Праги та організації Člověk v tísni. Він надавав консультації з питань розміщення, охорони здоров'я, психологічної підтримки та гуманітарної допомоги.

У співпраці з UNICEF у новому Центрі буде створено відділ медичного консультування, відділ освіти та підтримки сімей, відділ соціальної допомоги, підтримки та профілактики, відділ роботи з підлітками та молоддю.