У притулку для українських біженців, який згорів у Німеччині, були діти

На момент пожежі там перебували загалом 14 осіб, у тому числі двоє дітей, двоє підлітків та жінка похилого віку.

У притулку для українських біженців, який згорів у Німеччині, були діти

У житловому будинку, що згорів у Гросс-Стремкендорфі в німецькій землі Мекленбург-Передня Померанія, були діти і молоді люди. На момент пожежі там перебували загалом 14 осіб, у тому числі двоє дітей, двоє підлітків та жінка похилого віку, повідомляють німецькі ЗМІ.

Нагадаємо, будинок для біженців у Гросс-Стремкендорф було підпалено у середу ввечері, ніхто не постраждав. Слідчі підозрюють політичне підґрунтя. Наразі триває розслідування.

Політики гостро відреагували на те, що сталося. Федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Файзер назвала пожежу жахливою новиною. "Людей, які знайшли притулок у Німеччині через путінську війну, довелося рятувати з вогню", - сказала вона в Берліні.

Відомо, що у понеділок на будівлі було виявлено графіті зі свастикою. Однак чи є зв'язок між графіті та пожежею, неясно.

Бургомістр громади Бловац, до якої належить Гросс-Стремкендорф, Тіно Шмідт запевняє, що досі у регіоні не було жодних ознак діяльності ультраправих. У мешканців дуже добрі стосунки з біженцями. У колишньому готелі певний час розміщувалося до 170 осіб з України.