У Словаччині продовжили акцію, в рамках якої українські діти можуть отримати безкоштовний гаджет

Цифровий пристрій у жовтні можуть отримати й українські студенти, які вчаться у словацьких вишах.

У Словаччині продовжили акцію, в рамках якої українські діти можуть отримати безкоштовний гаджет

Українські школярі у Словаччині можуть отримати ваучер на придбання нового планшета, ноутбука, моноблока чи іншого цифрового пристрою для навчання.

Проєкт "Український учень" розраховано на українських дітей, зі статусом тимчасового притулку (odídenec) у Словаччині, віком від 6 до 18 років.

Організатори програми прожовжили реєстрацію ще на місяць та розширили групу дітей, які можуть отримати пристрій для начання. Усі ті, хто не встиг чи не мав можливості зареєструвати своїх дітей, для отримання 350 євро на купівлю персонального цифрового пристрою, мають змогу зробити це в жовтні.

За новими умовами реєстрація триватиме до 31.10.2023, а застосувати ваучер (придбати пристрій) можна буде до 30.11.2023.

Також прийняте рішення про долучення до категорії повноправних учасників проекту "Український учень" українських студентів словацьких університетів, які, на момент реєстрації не досягли 18 років.

Нова група учасників проекту - студенти словацького вищого навчального закладу, має відповідати наступним вимогам:

  • бути громадянином України до 18 років (на момент реєстрації у проєкті)
  • мати статут тимчасового прихистку (odídenec) або тимчасову посвідку на проживання у Словаччині (ВНЖ), видану після 24.02.2022

Реєстрація на участь у проєкті за посиланням register.ukrajinskyziak.sk.