У суботу чеські метеорологи проведуть «День відкритих дверей»

Гості зможуть оглянути метеостанції та поспостерігати за роботою спеціалістів.

У суботу чеські метеорологи проведуть «День відкритих дверей»

Найближчої суботи, 25 березня, Чеський гідрометеорологічний інститут (ČHMÚ) проведе «День відкритих дверей» на своїх станціях та обсерваторіях по всій країні, у тому числі у Празі та Брно. Запрошуються усі охочі, вхід вільний.

Гості зможуть оглянути метеостанції та поспостерігати за роботою спеціалістів. Організатори також підготують багату супровідну програму для дорослих та дітей – екскурсії, лекції, конкурси, покази пізнавальних фільмів тощо.

Тема акції цього року – «Пізнай хмари».

В Празі центральним місцем проведення «Дня відчинених дверей» стане обсерваторія Praha-Libuš (Generála Šišky 942, Praha 4 – Kamýk). Там акція пройде з 09:00 до 14:00, а о 12:15 відбудеться запуск метеорологічної кулі.

«Екскурсія пройде відділами супутників, радарів та аерології. Гід також покаже вам прилади у метеорологічному саду або роботу станції, яка стежить за якістю повітря. Тривалість екскурсії – 100 хвилин. Вони починатимуться з інтервалом у 10-20 хвилин. Перша група стартує о 09:00 ранку, остання – о 14:00. Для дітей передбачені веселі ігри, творчі майстерні та подарунки», - йдеться в описі празького заходу.

Переглянути список усіх міст, що беруть участь, і знайти додаткову інформацію можна   за цим посиланням.