У Варшаві моряки з України зможуть скласти іспити на підтвердження кваліфікації

Подати заяву на іспит моряк може як в Україні, так і за її межами.

У Варшаві моряки з України зможуть скласти іспити на підтвердження кваліфікації

Українські моряки тепер можуть скласти комп’ютерний іспит CES 6.0 в просторі «MRS in Poland». 

Це дає можливість кадетам та випускникам українських морських закладів, які виїхали для проходження обов’язкової практики з плавання, підтвердити кваліфікацію з метою присвоєння звання за допомогою іспиту та отримати перший робочий диплом. 

Складання іспиту з використанням міжнародно визнаної системи комп’ютерного тестування CES 6.0 — є єдиною офіційною умовою для підтвердження кваліфікації з метою присвоєння звання.

З 2 серпня розпочато прийом заяв на проходження тестів у Варшаві, в приміщеннях обладнаних за всіма стандартами. На іспиті присутній член Державної кваліфікаційної комісії моряків, який одразу після його закінчення ознайомлює моряка з результатами та видає сертифікат. Оформлення результатів відбувається автоматично без втручання людського фактору, що унеможливлює корупційну складову. 

Подати заяву на іспит моряк може як в Україні, так і за її межами – для цього достатньо направити запит поштою або через представника в Адміністрацію судноплавства або ДП «Моррічсервіс». А невдовзі кожен моряк зможе це швидко зробити засобами порталу Дія.