У Варшаві відбудеться ярмарок українських книжкових видавництв

Міжнародний книжковий ярмарок відбудеться з 25 по 28 травня.

У Варшаві відбудеться ярмарок українських книжкових видавництв

Міжнародний книжковий ярмарок у Варшаві відбудеться з 25 по 28 травня 2023. Там будуть представлені й книги 45 українських видавництв.

Книжковий ярмарок проходитиме в приміщенні Палацу культури та науки (plac Defilad). Вхід безкоштовний для всіх охочих.

Як повідомляється на сайті ярмарку, стенд з продукцією українських книжкових видавництв буде представлений в Мармуровій залі Палацу культури і науки під номером 120. Там можна буде придбати книжки від 45 видавництв, познайомитися з українськими авторами та представниками літературного світу.

До Варшави приїдуть понад 30 відомих авторів з України, які протягом чотирьох днів ярмарку візьмуть участь у 40 літературних заходах. Серед гостей: Юрій Андрухович, Остап Сливинський, Юрій Винничук, Світлана Тараторіна, Катерина Бабкіна та Галина Крук. 

“Насичена програма заходів з популяризації української культури та літератури, в якій кожен знайде щось для себе, включатиме зустрічі з авторами, літературні дискусії та автограф-сесії. Також на відкритій сцені ярмарку відбудуться заняття для найменших читачів та концерт за участю музикантів з України”,- наголошують організатори ярмарку.

Спеціальний концерт Харківського молодіжного академічного оркестру MASO Kharkiv відбудеться в день відкриття ярмарку - 25 травня о 16.00 на сцені під відкритим небом.

Серед українських книжкових видавництв, які будуть представлені на ярмарку в Варшаві, є “Ранок”, “Кальварія”, “Фоліо”, “Книголав”, “Літера”, “Час майстрів”, Нора-друк”, “Кліо”, “АССА”, “Тут”, “Дух і літера”, “Читаріум”, “Моторний равлик”, “Саміт-книга”, “Арка”, Видавничий Дім Комора” і т.д. Крім того, свої видання представлять Український інститут книги, Міністерство культури й інформаційної політики України.

Детальна програма українських заходів на ярмарку за посиланням.