У Варшаві запрошують на безкоштовні консультації з ментального здоров'я

Зручний час можна забронювати за посиланням.

У Варшаві запрошують на безкоштовні консультації з ментального здоров'я

Центр інтеграції іноземців у Варшаві запрошує нових клієнтів на індивідуальні безкоштовні консультації з ментального здоров'я.

Якщо ви помічаєте за собою такі ознаки: нестабільний емоційний стан; нездатність контролювати почуття (злість, агресія, сльози «без причини»); надмірна втома, виснаження; апатія, складнощі із виконанням повсякденних завдань; проблеми із засинанням, тривожний сон, ранні пробудження; тривожність, страхи, прискорене серцебиття; переїдання або втрата апетиту.

Якщо у вас є проблеми у стосунках (сімейних, робочих), якщо вам складно ставити цілі і немає мотивації рухатися вперед, - звертайтеся до консультанта центру.

Людмила Зана – спеціаліст у роботі із шоковими травмами та ПТСР, арт-терапевт, консультант у методі позитивної психотерапії (WAPP), спеціаліст у методі Біосугестивної терапії. Має 8 років досвіду роботу у сфері ментального здоров’я, працювала з учасниками бойових дій, полоненими, людьми, які постраждали від насильства (фізичного, психологічного, гендерно зумовленого). Працює з дорослими. У березні 2022 року з Харкова переїхала до Варшави і провела більше ніж 1000 годин терапії з біженцями з усієї України (від Бучі до Херсона).

Зручний час можна забронювати за посиланням.