У Вроцлаві відбудеться безкоштовний захід “Український день”

Захід включатиме виставку українських митців, концерт, дискотеку та дегустацію українських страв.

У Вроцлаві відбудеться безкоштовний захід “Український день”

У Вроцлаві цієї суботи відбудеться “Український день”. Захід включатиме виставку українських митців, концерт, дискотеку, майстер-клас та дегустацію українських страв та кави. Вхід на всі заходи безкоштовний.

Це одна із серії щомісячних інтеграційних зустрічей, організованих мешканцями Вроцлава з різних країн. Заходи такого роду призначені підкреслити внесок різних громад у розвиток міста та його культури, а також сприяти глибшій інтеграції та культурному обміну між місцевими жителями та представниками національних меншин.

28 жовтня буде присвячено Україні та її культурі. Організаторами заходу є українська громада Вроцлава та Центр міжкультурної інтеграції.

Події відбудуться у барі Bemma за адресою вул. Університетська, 1. Протягом дня гості зможуть насолоджуватися виставкою українських митців, дегустацією кави від українських кав’ярень, дискусією про культуру України за кордоном, майстер-класом з колажу від української мисткині, частуванням українськими стравами, концертом з виступами музикантів, театральною виставою та дискотекою.