Українці у Словаччині можуть отримати допомогу на освіту дитини

Підтримку на придбання шкільного приладдя, оплату харчування чи позакласне навчання можуть отримати діти віком від 0 до 17 років.

Українці у Словаччині можуть отримати допомогу на освіту дитини

Українські родини з дітьми, які проживають у Словаччині та мають статус біженців або тимчасового притулку, можуть отримати грошову допомогу на шкільні потреби для дітей.

Відповідну програму для полегшення доступу до навчання "Грошова допомога на розвиток та освіту дитини" започаткували організації ЮНІСЕФ у співпраці з УВКБ ООН.

Підтримку на придбання шкільного приладдя, оплату харчування чи позакласне навчання можуть отримати діти віком від 0 до 17 років, родини яких не отримують дитячу допомогу "Prídavok na dieťa", йдеться на сайті help.unhcr.org/slovakia.

Умови програми

Грошову допомогу на розвиток та освіту дитини можуть отримати усі біженці (включаючи бенефіціарів тимчасового захисту/"Odidenec"), шукачі притулку та особи без громадянства в Словаччині, якщо вони є батьками або опікунами дитини.

Сума компенсації становить 150 євро на одну дитину, вона відповідає розміру допомоги "Prídavok na dieťa", що надається дітям, які є громадянами Словаччини.

Заяву на отримання грошової допомоги необхідно подати до 1 вересня 2023 року. Після того, як заявка буде подана, заявник отримає повідомлення з усіма інструкціями щодо процесу реєстрації.

Допомога буде виплачена протягом одного місяця після реєстрації. У разі виплати через Western Union, потрібно буде забрати гроші протягом 20 днів.

Реєстрація та посилання

Як зареєструватися до програми "Грошова допомога на розвиток та освіту дитини"?

• Якщо ви нещодавно прибули до Словаччини або не зареєстровані в УВКБ ООН, ви можете подати запит на прийом, заповнивши наступну форму: Заява на прийом для отримання грошової допомоги на освіту в Словаччині та заява на отримання допомоги для вступу до школи в Словаччині

• Якщо ви вже зареєстровані в УВКБ ООН, але не оновлювали свою інформацію протягом останніх трьох місяців, відвідайте найближчий реєстраційний пункт, щоб оновити свою інформацію.