Українці в Європі можуть виграти поїздку до Брюсселя

Стартує флешмоб, який допоможе підкреслити українську ідентичність та творчо підтримати Україну.

Українці в Європі можуть виграти поїздку до Брюсселя

До українців, що перебувають за кордоном, звертається Представництво Європейського Союзу. Стартує флешмоб, який допоможе підкреслити українську ідентичність та творчо підтримати Україну. Крім того, він продемонструє єдність українців із різних куточків Європи.

Як взяти участь

  1. Продекламуйте уривок із вірша Василя Симоненко «Ти знаєш, що ти — людина» та запишіть коротке відео. 
  2. До 1 вересня опублікуйте відео в соцмережах із хештеґом #РазомТворимо та обовʼязково позначте сторінку Представництва ЄС в Україні (FacebookInstagram). 
  3. Завантажте ролик на файлообмінник (Google Drive, Dropbox, OneDrive, WeTransfer,  Fex.Net, DropMeFiles тощо) та заповніть анкету учасника флешмобу.
  4. Не забудьте вказати, в якій саме країні Євросоюзу ви перебуваєте.

Технічні вимоги до відео:

  • Тривалість максимум 1 хвилина.
  • Будь-який спосіб зйомки: смартфон чи камера.
  • Горизонтальний або вертикальний формат, високе розширення, якість 720p, 1080p або 4K. ️

Флешмоб триває до 1 вересня 2023 року. Найкращі відеороботи змонтують в єдиний ролик від Представництва ЄС, який покажуть на українських телеканалах в кінці 2023-го року. Автори найкращих відео зможуть взяти участь в освітньому візиті до Брюсселя та відвідати установи Європейського Союзу.

За деталями можна звертатися за тел: +38(099)455-23-75 (WhatsApp, Telegram,  Viber), або за електронкою: [email protected].

Цей флешмоб є частиною інформаційної кампанії Представництва ЄС в Україні і з його допомогою організатори прагнуть підкреслити єдність українців, навіть якщо вони знаходяться в різних куточках Європи.