Українців у Кракові психологи запрошують поговорити про міграцію

Відкрита лекція «Міграція. До і після» відбудеться 22 січня 2023 року.

Центр психологічної допомоги фундації ZUSTRICZ та арт-простір STAKKATO запрошують усіх мігрантів з України на відкриту лекцію «Міграція. До і після», що відбудеться 22 січня 2023 року о 15:00. Участь у заході безкоштовна.

У кожного своя історія міграції: хтось виїхав з України задовго до війни, заздалегідь плануючи свій переїзд та подальший побут в новій країні, а для когось це мала б бути тимчасова подорож, котра затягнулась на місяці, а то й роки, а за когось все вирішила війна - не питаючи про бажання чи подальші плани. Хтось приїхав у Польщу наодинці, хтось тільки з дітьми або літніми батьками, а комусь пощастило емігрувати цілою сім'єю. Комусь за час перебування в новій країні вдалось вивчити мову, знайти роботу та сформувати нове оточення «своїх людей», а хтось, незважаючи на час і обставини, все ще почувається самотньо і розгублено…

Міграція до і після війни - це абсолютно різні історії та досвід переживань. Натомість спільними залишаються розлука з рідними та близькими людьми, а також потреба в адаптації до нового життя.

Що таке комплекс мігранта? З якими проблеми та переживаннями стикається пересічна людина в еміграції? Чим складніша еміграція з причин війни? Що допомагає адаптуватися до нового середовища та де шукати ресурси?

Щоб відповісти на ці та інші питання, Центр психологічної допомоги організує лекцію у форматі розмови за кавою з психологами зі схожим досвідом:

Христина Максимець - психолог, гештальт-терапевт, котра перебуває в еміграції 10 місяців

Ольга Хміль - психолог, гештальт-терапевт у процесі навчання, з 15-річним досвідом еміграції

Кількість місць обмежена. Для участі в заході необхідно зареєструватися через форму.