Українців в Ірландії поселять у кінному центрі, який нещодавно намагалися спалити

Господарські приміщення були переобладнані через гостру кризу тимчасового житла в Ірландії.

Українців в Ірландії поселять у кінному центрі, який нещодавно намагалися спалити

В Ірландії українців готуються заселяти до відремонтованих господарських приміщень кінного центру Kill. Минулого року будівлю підпалили.

Найближчими тижнями до тимчасового житла прибуде перша група біженців, пише ireland-live.ie.

У кінному центрі поблизу села Кілдер готуються приймати півтори сотні українських біженців. Господарські приміщення були переобладнані через гостру кризу тимчасового житла в Ірландії.

Кінноспортивний комплекс зазнав значних перетворень, зазначає мер округу Фінтан Бретт. Приміщення пофарбували, також збудували нову кухню з кухонним елеватором для підняття їжі на інший поверх та їдальню.

"Там було виконано величезну роботу. Переважна більшість людей, які живуть у цьому районі, будуть раді біженцям", – зазначив чиновник.

На першому етапі заселення очікується, що прибуде близько 50 сімей – приблизно 150 людей. Загалом центр переобладнали для 340 осіб, які житимуть у 165 кімнатах капсульного типу.

Торік у листопаді в Кілдері відбулася акція протесту проти планів розмістити українських біженців у кінноспортивному комплексі Kill. За кілька днів там сталася пожежа, в якій ніхто не постраждав.

На громадських зборах місцеві жителі висловлювали стурбованість з приводу перетворення "сільської комори" на центр тимчасового розміщення.

Тоді мер Кілдера пояснив, що побоювання були пов'язані з відсутністю світла, вентиляції та каналізації. Такі умови ірландці вважали несприятливими людей, травмованих війною.