Українців запрошують на бойкот виступу Анни Нетребко у Берлінській опері

Прихильницям окупаційних режимів не місце на оперній сцені Берліна. 

Українців запрошують на бойкот виступу Анни Нетребко у Берлінській опері

15 вересня біля Берлінської опери відбудеться акція проти виступу російської співачки Анни Нетребко. Протест запланований на 18:30, повідомляє організатор ГО “Віче”.

Це буде перший виступ Нетребко у Берліні з часів повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Раніше у мережі збирали підписи проти виступу росіянки в німецькій столиці. Протестну петицію в інтернеті підтримали вже понад 32 тис. людей. Попри це Берлінська державна опера вирішила не скасовувати участь співачки у виставі “Макбет” Джузеппе. Усього заплановано 4 такі покази.

Нагадаємо, пані Нетребко неодноразово демонструвала близькість до Кремля та симпатію до Володимира Путіна. “Вона публічно позувала з “лідером сепаратистів” Олегом Царьовим і прапором “Новоросії” після того, як російські війська окупували український Крим, Донецьку та Луганську області”, – зазначають автори петиції.

“Прихильницям окупаційних режимів не місце на оперній сцені Берліна. І ми зустрінемося 15-го вересня о 18:30 біля Берлінської опери, щоб закликати кожну і кожного бойкотувати цей виступ”, – наголошують у “Віче”.