Українців запрошують на мистецькі майстер-класи в Празі

На завершення воркшопу гості зможуть послухати виступ українського хору.

Українців запрошують на мистецькі майстер-класи в Празі

Sametové posvícení запрошує українські родини на весняні майстер-класи, що відбудуться в рамках проекту "Українська весна в Чехії". Майстер-класи відбудуться у суботу, 29 квітня та 13 травня, з 14:00 до 17:00 в Скаутському Інституті Рибарня (Skautský institut Rybárna), повідомляють організатори.

Для дорослих підготували майстер-клас з ліплення глиняної іграшки-пташки-свищика (український свищик – це водночас іграшка та музичний інструмент). На другому майстер-класі будуть глазурувати та випалювати вже сухі вироби, тому радять брати участь у обох.

Під керівництвом викладачів діти зможуть спробувати ліпити з глини, виготовляти з картону пташок та кумедних персонажів, використовуючи традиційний український орнамент. Матеріал буде підготовлений для різних варіантів декору.

На завершення воркшопу гості зможуть послухати виступ українського хору жінок "Сяйво" у традиційних українських костюмах, створених спеціально для цього ансамблю в рамках попередніх воркшопів. Для учасників майстер-класу буде приготовлено невеличкі закуски. Обов'язкова попередня реєстрація.