Українцям безкоштовно розкажуть, як обрати середню школу в Чехії

Онлайн-сесія для дітей та батьків щодо навчання в чеській середній школі українською мовою відбудеться у понеділок, 16 січня.

Некомерційна організація META влаштовує низку онлайн-інформаційніх сесій для батьків на тему: “Вибір середньої школи в Чехії та процес вступу у 2023 році”. Такі зустрічі відбудуться декількома мовами, зокрема й українською.

Загалом середня освіта у Чеській Республіці складає 13 років. Діти йдуть у школу у віці шести років. Потім перші дев’ять років – це безкоштовне обов’язкове навчання. Отже, після 9-го класу учень може продовжити навчання у державній школі або перейти в гімназію. Також після 9-го класу школярі складають іспити та отримують свідоцтво про неповну середню освіту. Середня школа (аналог колежду) починається після закінченні початкової і триває три-чотири роки. Призначена для учнів віком 16-19 років. Вона може бути загальною або професійною.

На онлайн-лекції на тему: “Вибір середньої школи в Чехії та процес вступу у 2023 році” ви дізнаєтеся та почуєте:

  • практичний огляд того, які типи середніх шкіл пропонуються;
  • як виглядатимуть вступні іспити;
  • чи потрібна і коли потрібна нострифікація іноземної освіти;
  • та як заповнити заяву.

Коли відбудеться зустріч

Онлайн-сесія для дітей та батьків щодо навчання в чеській середній школі українською мовою відбудеться у понеділок, 16 січня о 17:00. Реєстрація тут. Участь безкоштовна.