Українець вчинив жорстокий злочин у Чехії

Це може призвести до посилення антиукраїнських настроїв у країні.

Українець вчинив жорстокий злочин у Чехії

У чеському місті Пльзень чоловік заманив молоду дівчину до лісу, де зґвалтував, а потім спробував вбити. Про це 10 серпня повідомила офіційний представник поліції республіки Міхаїла Райндлова.

Повідомляється, що злочин стався пізно ввечері 8 серпня, а ґвалтівника вдалося затримати через дві години після скоєння злочину.

«Згідно з встановленими фактами, обвинувачений виманив дівчину на прогулянку до річки під приводом, що йому треба віднести якісь речі приятелю. Оскільки дівчина та чоловік були знайомі деякий тривалий час, вона погодилася. Під час прогулянки затриманий несподівано завів жертву до сусіднього лісу. Він зв'язав дівчині руки, заклеїв рота і зґвалтував, після чого завдав їй кілька різаних ран і погрожував вбити. Потім він помістив постраждалу в мішок, скинув з кручі і втік. Дівчина прикинулася мертвою, що, ймовірно, врятувало їй життя», — повідомила Райндлова, додавши, що незважаючи на сильну кровотечу, потерпілій вдалося вилізти з мішка, вийти з лісу і дістатися людей, які викликали швидку допомогу.

За словами представника поліції, вже за дві години підозрюваного було затримано і доставлено в дільницю. Пізніше йому висунули офіційні звинувачення у зґвалтуванні та замаху на вбивство.

Офіційно поліція не називає громадянство обвинуваченого і навіть не повідомляє, що йдеться про іноземця, хоча правоохоронці зазвичай акцентують на цьому увагу. Про громадянство потерпілої також поки що нічого не повідомлялося. Водночас, два авторитетні чеські видання — газета MF DNES та локальний портал кримінальних новин Krimi-plzen.cz, з посиланням на власні джерела повідомили, що затриманий є 18-річним громадянином України, а його жертві ледве виповнилося 15 років.

Чеські ЗМІ зазначають, що цей жорстокий злочин може призвести до посилення антиукраїнських настроїв у країні.

Нагадаємо, за офіційними даними, до Чехії прибуло понад 350 тис. українців.