Українка пройшла до півфіналу конкурсу ”Міс Гельсінкі”

Цьогорічний конкурс орієнтований на жінок, які відкривають власну справу.

У півфінал конкурсу Miss Helsinki New Era під номером два пройшла українка  Ганна Салко. Загалом за титул ”Міс Гельсінкі” боротимуться 20 конкурсанток. Онлайн-голосування вже відкрито на сайті конкурсу, пише yle.fi.

Цьогорічний конкурс орієнтований на жінок, які займаються підприємництвом. Організатори ставлять за мету мотивувати жінок починати та розвивати власний бізнес.

Конкурс передбачає також бізнес-навчання. У відбірному турі могли брати участь мешканки Гельсінкі старше 20 років із досвідом у власній справі.

– Я вирішила взяти участь у цьому конкурсі, щоб дати поштовх розвитку свого бізнесу, моїй клініці краси та моїй музичній діяльності. Крім того, своїм прикладом я хочу надихнути інших українських дівчат та жінок не боятися та вірити у себе. Все можливе, коли ти цього хочеш, – розповіла Yle Ганна Салко.

Ганна Салко започаткувала свій бізнес в індустрії краси Beauty Code два роки тому. Крім того, Салко – професійна співачка і часто виступає, зокрема, на заходах на підтримку України. Ганна Салко має двох дітей.

– Я приїхала до Фінляндії 8 років тому з Криму, у мене не було ні знання фінської мови, ні документів, потроху завдяки моїй цілеспрямованості я досягла всього, чого хотіла, і це може кожна, – каже Ганна Салко.

Загалом у відбірному турі конкурсу брали участь близько 1000 конкурсанток. З 20 відібраних до півфіналу учасниць у фінал потраплять 10, серед яких визначать переможницю.