Українки можуть безкоштовно взяти участь у навчальному IT-проєкті

Доступ до навчання отримають 25 тисяч жінок із Польщі, Чехії, Латвії, Естонії, України та Литви.

Українки можуть безкоштовно взяти участь у навчальному IT-проєкті

Женщины из 6 европейских стран, включая беженок из Украины, смогут принять участие в учебной программе с возможностью дальнейшего трудоустройства в сфере ИТ.

Програма допомоги жінкам зробити кар’єру в ІТ за підтримки литовської компанії “Vinted” і Google.org, була започаткована в Литві у 2017 році, однак цього року її можливості розширилися. Доступ до навчання отримають 25 тисяч жінок із Польщі, Чехії, Латвії, Естонії, України та Литви. Громадянки України, які залишились на батьківщині або через війну опинилися в котрійсь із вказаних країн, також зможуть взяти участь.

“Women Go Tech” - це можливість скористатися наставництвом і серією тематичних тренінгів, спрямованих на ознайомлення жінок з професіями в індустрії Інтернет-технологій. Крім безпосередньої освіти, ціллю програми також є заохочення жінок, які вже працюють в ІТ, до просування кар’єри та здобування керівних посад.

Тривалість курсу - 6 місяців.

Пропозиція “Women Go Tech” включає програму професійного наставництва “Acceleration Program” і серію дистанційних тематичних сесій “Discovery Program”. Сеанси доступні українською, польською, чеською та англійською мовами. 

Хто може взяти участь?

Кандидати на програму повинні мати: 

1) Мотивацію та рішучість. Кандидатки повинні хоч трохи ознайомитися зі світом ІТ перед вступом до програми - послухати курси, лекції, семінари, відео на YouTube чи прочитати книги про це. 

2) Здатність ставити професійні цілі. 

3) Базові навички спілкування англійською. Усі комунікації та програмні заходи проводяться англійською мовою, тому ви повинні розуміти та говорити англійською мовою. 

4) Профіль LinkedIn. Тут організатори та майбутні роботодавці оглянуть ваш професійний шлях. Якщо у вас ще немає облікового запису LinkedIn, саме час створити його. 

5) 18 і більше років. 

Реєстрація на програму триває до 23:55 22 березня. Більше інформації можна знайти на сайті “Women Go Tech”, а після ознайомлення з умовами заповнити форму