Українки у Чехії ще можуть безкоштовно освоїти IT-спеціальність

Сьогодні останній день подання заявок.

Українки у Чехії ще можуть безкоштовно освоїти IT-спеціальність

Чеська некомерційна організація Czechitas запустила безкоштовний проект перекваліфікації на одну із трьох IT-спеціальностей – аналіз даних, тестування та веб-розробка. Він призначений лише для українських жінок, що постраждали від війни (з візою тимчасового захисту в Чехії).

Проект пройде у Празі, Брно та Остраві з вересня по грудень 2023 року, але подати заявку потрібно до 17 липня включно.

Зробити це можна за посиланням.

Учасниці навчатимуться 3-4 рази на тиждень у вечірній час та цілі суботи. Курс розрахований на понад 300 навчальних годин. Схема занять комбінована – з особистою присутністю в аудиторії та онлайн.

Курс проводиться чеською мовою, тому учасниці повинні володіти нею принаймні на рівні B1. Під час навчання також знадобиться англійська на рівні не нижче за А2.

Для українок із візою тимчасового захисту проект повністю безкоштовний. Усі витрати в рамках допомоги Україні оплачують спонсори, серед яких технологічні гіганти SAP, Google, Microsoft та ORACLE.

У разі схвалення заявки перед початком навчання кожна учасниця повинна буде внести мотиваційну заставу у розмірі 4990 крон, яку буде повернено в повному обсязі після успішного завершення курсу.

Детальні вимоги до потенційних студентів представлені тут.