Українок в Празі запрошують на менторську програму

 Обіцяють опомогти у вивченні мови, пошуку роботи, професійному розвитку або ж зміні кар’єри.

Українок в Празі запрошують на менторську програму

Стартувала реєстрація на Індивідуальні консультації для українок в ПразіПроєкт Vitejv Česku (yourchance o.p.s.) запрошує українок взяти участь в програмі, щоб допомогти у вивченні мови, пошуку роботи, професійному розвитку або ж зміні кар’єри. Початок консультації в жовтні 2023 р.

Які вимоги до участниць проєкту:

  • Статус тимчасового захисту, проживання у Празі. Від 18 років. Потрібна допомога і підтримка.
  • Є змога отримати індивідуальні консультації з чеським ментором і українським інтеркультурним працівником.
  • Є можливість присвятити 8 годин (4 зустрічі по 2 години ) з чеськомовним ментором і 4 години (2 зустрічі по 2 години) з україномовним інтеркультурним працівником

Основна інформація про курс:

  • Теми для чеських зустрічей: Мрії та цілі, Планування, Риси характеру, Побудова особистого бренду, Резюме та супровідний лист, Сімейний бюджет. Цікаві та практичні поради, як влаштуватися на роботу.
  • Теми для українських зустрічей: Психологічна допомога, будь-який вид послуг інтеркультурного працівника, перекладання та допомога із заповненням заяв, допомога в орієнтації у чеському середовищі (наприклад,  інформує про права та обов’язки мігрантів у ЧР, надає контакти некомерційних організацій і т.д.)

Умови участі: 

1. Заповнити реєстрацію на консультації.

2. На емейл прийде залогова фактура на 500 чеських крон. При оплаті учасниці отримають доступ до консультацій. Гроші будуть повернуті після проходження 8 годин з 12.