Українські біженці в Ірландії скаржаться, що їх годують гнилою їжею

Блювота та діарея є звичайними наслідками вживання тієї їжі, якою годують українців.

Українські біженці в Ірландії скаржаться, що їх годують гнилою їжею

Організації, які працюють з українськими біженцями в Ірландії, хочуть запровадити низку стандартів для центрів, які використовуються для розміщення біженців, оскільки деякі з них кажуть, що блювання та діарея є звичайними наслідками вживання тієї їжі, якою там годують українці.

Лист жителів центру, розташованого на півдні країни, був направлений міністру інтеграції Родеріку О'Горману, державному міністру Джо О'Брайєну та агентствам, які працюють з українцями, пише Irish Examiner.

«Блювота і діарея стали звичайним явищем, а більш ніж у трьох випадках ніхто не міг нічого їсти, тому що їсти це було просто неможливо, одному гостю навіть довелося залишити їдальню – йому стало зле після того, як він поклав у рот гнилу, зіпсовану їжу», - цитує видання текст листа.

У ньому також йдеться про те, що і адміністратор, і шеф-кухар були помічені за вживаванням алкоголю у робочий час, двічі шеф-кухар був настільки п'яний, що хитався, і йому доводилося триматися за стіну, щоб залишатися у вертикальному положенні.

Емма Лейн-Споллен, національний координатор Українського форуму громадянського реагування, сказала, що знає про подібні скарги, і що люди, які приїжджають з України, часто не мають жодної можливості змінити становище.

Вона додала, що люди просто бояться скаржитися.

Фіона Херлі, виконавчий директор організації захисту прав мігрантів Nasc, каже, що вказаний центр в даний час викликає найбільше занепокоєння у її організації.

«На нашу телефонну лінію регулярно надходять скарги від мешканців, проте переважна більшість боїться подавати офіційні скарги, посилаючись на страх помсти чи переселення», - зазначила вона.

Влада у свою чергу зазначає, що подібні об'єкти час від часу перевіряються. Але там відмовилися коментувати окремі випадки.