Українські жінки можуть безкоштовно навчатись IT-спеціальностям в Празі

Завдяки підтримці Google, Czechitas запускає дві програми.

Українські жінки можуть безкоштовно навчатись IT-спеціальностям в Празі

Організація Czechitas розпочинає проект на підтримку українських жінок, які постраждали від війни. У цьому допоможе фінансування від Google.org, благодійного підрозділу Google. 

Завдяки підтримці Google, Czechitas запускає дві програми. Перша - система довгострокового навчання під назвою "Цифрова академія", де жінки матимуть можливість навчатися тестуванню, аналізу даних або веб-розробці та підвищити свої шанси на працевлаштування. Цей інтенсивний курс перепідготовки проводиться чеською мовою за підтримки україномовних тренерів і після його успішного завершення слухачі будуть працевлаштовані на молодшу ІТ-позицію. Відкрито реєстрацію на цьогорічний весняний набір до Академії на веб-сайті Czechitas до 23 січня 2023 р. Осінній набір буде відкритий для подачі заявок з літа.

Друга програма - INCO Academy - Work In Tech Ukraine. Czechitas у співпраці з INCO пропонує 1000 стипендій на кар'єрні сертифікати Google, що спеціалізуються на ІТ-підтримці або цифровому маркетингу, для жінок, які втекли від війни в Україні до Чехії. Жінки, зацікавлені у цих напрямках, навчатимуться українською мовою, а також зможуть скористатися іншими заходами (консультації, кар'єрні воркшопи, зустрічі тощо). Мета полягає в тому, щоб вони завершили навчання і мали більше шансів знову знайти нову перспективну роботу. Реєстрація триває безперервно до кінця травня, вже можна подати заявку тут.