Українським біженцям доводиться повертатися з Великобританії через проблеми з пошуком житла

Розраховувати на соціальне житло у південних містах практично неможливо.

Українським біженцям доводиться повертатися з Великобританії через проблеми з пошуком житла

Багато українців, які перебралися до Великобританії після початку війни, змушені повертатися додому, оскільки не можуть дозволити собі оплачувати житло.

Як повідомляє The Guardian сайт із посиланням на волонтера Еліс Гуд, багато українців, які приїхали до Великобританії, знову залишають країну. Справа в тому, що їм не вдається знайти собі житло.

На півночі Англії отримати соціальне житло більш-менш реально. Але на півдні ситуація складається зовсім іншим чином, і розраховувати на соціальне житло у південних містах практично неможливо. Українці, які приїжджають до Великобританії, навіть у тому випадку, якщо у своїй країні вони змогли збудувати успішну кар'єру, змушені братися за роботу, яка не потребує високої кваліфікації. Як правило, це прибирання, миття посуду та інші подібні обов'язки, які оплачуються не надто високо. Заробити на оренду квартири в такий спосіб дуже проблематично.

Є ще одна перешкода: для оренди квартири у Великій Британії потрібно мати хорошу кредитну історію, а її в українців, як правило, немає. Через всі ці складнощі вони все частіше повертаються додому.