Українських біженців проти їхньої волі виселяють із готелю під Дубліном

Це рішення виявилося для українців повною несподіванкою.

Українських біженців проти їхньої волі виселяють із готелю під Дубліном

Українські біженці, які проживають у готелі в Клондалкіні (передмістя Дубліна), поскаржилися на рішення ірландської влади виселити їх «у невідомому напрямку».

Своїми переживаннями із цього приводу приїжджі з України поділилися в ефірі місцевої радіостанції RTE Radio 1. Вони розповіли, що з травня місяця проживають у готелі в Клондалкіні, куди їх поселили після приїзду до Ірландії.

Однак тепер їм доведеться покинути насиджене місце, оскільки минулого тижня від місцевої влади надійшло повідомлення про переселення в інше місце. У документі сказано, що переселення відбудеться 28 листопада, при цьому не зазначено, куди саме.

Як розповіла одна з біженок, це рішення виявилося для українців цілковитою несподіванкою і шокувало їх. Вона заявила, що біженці бажають залишитися в Клондалкіні, вже освоєному готелі.

«Ми були розгублені та пригнічені. Діти будуть пригнічені», — нарікала українка.

За її словами, на сьогодні половина з біженців, які проживають у Клондалкіні, вже знайшла знайшла роботу в цьому районі, яку вони втратять у разі переселення.

Варто зазначити, що скарги українців знайшли відгук у серцях деяких ірландців. Зокрема, біженцям поспівчувала директор місцевої школи Шівон МакКіран.

«Ми поняття не маємо, куди вони прямують. Ми абсолютно не уявляємо, до якого життя їм готується. Що ми точно знаємо, то це те, що куди б вони не вирушили, їм доводиться починати все спочатку, що дуже важко», — зазначила педагог.

У місцевому Департаменті у справах інтеграції розповіли RTE, що «через безпрецедентний попит на житло їм необхідно організувати переміщення там, де це необхідно».