Українських біженців у Ризі закликають продовжити безкоштовні проїзні

На чинний е-талон потрібно завантажити безкоштовний проїзний.

Українських біженців у Ризі закликають продовжити безкоштовні проїзні

Ризький муніципальний пасажирський перевізник Rīgas satiksme повідомляє, що біженцям з України, чиє місце проживання зареєстроване в столиці Латвії, до 31 грудня ц.р. передбачений безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Отримати на наступний період пільгу у розмірі 100% вартості проїзду можна у квиткових автоматах – вони розміщені на зупинках та у торгових центрах.

Rīgas satiksme просить громадян України скористатися такими автоматами і на свій е-талон завантажити безкоштовний проїзний. Для отримання пільги оформляти новий е-талон не потрібно.

Крім того, пільгу можна отримати у ризькому центрі підтримки українських біженців на вул. Амату, 4, у кабінеті 419. Там відвідувачів зустрінуть співробітники Rīgas satiksme. Необхідно пред'явити їм посвідчення особи, свідоцтво про присвоєння персонального коду Латвії і сам е-талон (чи карту рижанина, якщо така є). Якщо у людини ще немає е-талону, йому видадуть його на місці.

Зареєстрованим у Ризі дітям з України, які мають квиток школяра, нікуди ходити не треба — їхню пільгу на проїзд у громадському транспорті зі знижкою 100% буде збережено й так.

Rīgas satiksme просить також пам'ятати, що кожному власнику пільгового проїзного квитка, зайшовши до автобуса, трамвая або тролейбуса, потрібно обов'язково реєструвати проїзд, приклавши е-талон до валідатора — незважаючи на те, що проїзд безкоштовний.