Українських біженців в Ірландії попросили заплатити за їжу

Іншим національностям не доводиться платити за харчування, що є дискримінацією.

Українських біженців в Ірландії попросили заплатити за їжу

Українські біженці, які мешкають у готелі Breaffy Woods, розташованому біля Каслбара (Ірландія), зіткнулися з рішенням місцевої влади перестати надавати їм безкоштовне харчування, пише журналістка Габія Гатовецькайте у Sunday World. Відтепер українці мають платити по десять євро за дорослого та п'ять євро за дитину за їжу на день.

"Якщо ви не сплатите харчування, постачальнику послуг з розміщення доведеться повідомити про це департамент, і ви не зможете залишатися в номерах", - попередила українців місцева влада.

У вказаному готелі Breaffy розміщено 333 українські біженці та 132 іноземці, які подали заявки на міжнародний захист з інших країн. Біженці написали листа генеральному директору готелю Вілсону Берду, в якому висловили своє занепокоєння та колективну незгоду з платним харчуванням. Вони також вказали, що пропонована їжа не відповідає «здоровим стандартам» та зазначеній вартості. У листі наголошується, що іншим національностям не доводиться платити за харчування, що є дискримінацією.

Загалом в Ірландії зараз мешкає близько 85 тисяч українських біженців.