Українську літературу для школярів 5-11 класів тепер можна послухати в аудіоформаті

Озвучили понад 250 творів.

Українську літературу для школярів 5-11 класів тепер можна послухати в аудіоформаті

Учням полегшать життя. Українська література для школярів 5-11 класів тепер озвучена. 

 «Укрліт» — спільний проєкт Міністерства освіти і науки, медіасервісу MEGOGO, Мінцифри та Дія.Освіта, у межах якого озвучили понад 250 творів з української літератури для учнів 5–11 класів. Серед озвучених творів — «Крила» Ліни Костенко, «Кайдашева сімʼя» Івана Нечуя-Левицького, «Тіні забутих предків» Михайла Коцюбинського, «Я (Романтика)» Миколи Хвильового, «Місто» Валерʼяна Підмогильного та інші. Загальна тривалість усіх творів понад 108 годин — їх усі можна послухати безкоштовно у мобільному застосунку MEGOGO у розділі «Аудіо».

Перелік творів сформований згідно з чинною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів з української літератури (рівень стандарту). 

Деякі великі твори, наприклад, «Енеїда» Івана Котляревського, «Майстер корабля» Юрія Яновського, «Зачарована Десна» Олександра Довженка та інші, команда опрацювала та пропонує у форматі короткого переказу твору. Пізніше планують додати повні версії та уривки творів, а також додавати нові твори, які з’являтимуться у програмі.

До проєкту долучилися професійні актори.

 Послухати «Укрліт» можна безкоштовно у мобільному застосунку MEGOGO у розділі «Аудіо» на смартфонах чи планшетах на базі iOS та Android, а також в автомобілях з аудіосистемами Android Auto та Apple CarPlay.