Українську молодь запрошують у мандрівку чеські скаути

Група чеських студентів-скаутів з Праги запрошує молодь з України у спільну мандрівку.

Українську молодь запрошують у мандрівку чеські скаути

Група чеських студентів-скаутів з Праги запрошує молодь з України у спільну мандрівку, пише radioukrajina.cz. Якщо хочеш знайти нових чеських друзів, попрактикуватись в чеській мові та любиш побувати в природі, тобі точно з нами, підкреслюють організатори.

Поїздка відбудеться 25 – 27 листопада, вартість -100 Kč, вік учасників - 18-26 років. Для реєстрації необхідно заповнить анкету . Контактна особа: Natálie “Doby” Dubanevičová,  [email protected], 702010184

Поїздку організують для тих, хто любить подорожувати та бувати на природі, а також різні пригоди. "Будемо ночувати в хатинці декілька кілометрів від села Heřmaničky. В будівлі палиться дровами, але рекомендуємо взяти з собою теплий одяг. Спати будемо на матрацах на землі в спальних мішках. Якщо у тебе його не має, ми можемо Тобі його позичити. Далі з собою потрібно взяти ліхтарик (якщо маєш), взуття та одяг на замiну у випадку, що вони промокнуть та забрудняться. Якщо граєш на якийсь інструмент, теж візьми його з собою – ми любимо співати при ватрі. Їжу будемо готувати разом – вiд вечерi у п’ятницю до обiду у недiлю", - підкреслюють організатори.