Укрпошта пропонує доставку в Німеччину зі знижкою 60 відсотків

З 1 квітня українці зможуть відправляти посилки до Німеччини зі знижкою 60% від вартості.

Укрпошта пропонує доставку в Німеччину зі знижкою 60 відсотків

"Укрпошта" анонсувала вигідні пропозиції на всі категорії посилок. З 1-го квітня на відправлення до Німеччини діятимуть знижки до 60%.

Знижені тарифи діятимуть для українців, які мають друзів чи родичів у Німеччині, а також для підприємців, котрі продають власну продукцію за кордон.

Вартість найпопулярніших категорій посилок відтепер така:

• вагою до 3 кг – 13,7 долара (500 грн);

• вагою до 7 кг – 21,6 долара (близько 750 грн).

Ціни на легкі відправлення коштують без змін – від 5,6 долара (близько 205 грн).

"Укрпошта" додає, що у вартість вже включено адресну доставку, та наголошує, що ціну розраховують без урахування об’ємної ваги.

Перелік усіх відправлень і тарифів дивіться за посиланням. Оплачувати послугу потрібно у гривнях за курсом НБУ в день здійснення відправлення.

Безмитний ліміт між фізичними особами для посилок у категорії “подарунок” становить 45 EUR.

Відправити посилку можна в усіх відділеннях "Укрпошти", у мобільному додатку та в персональному онлайн-кабінеті на сайті. Додаткова знижка 3% надається клієнтам, які оформлюють відправлення онлайн.

Зазначимо, що Німеччина займає третє місце серед країн, куди здійснюють відправлення з України. Перше й друге місця посідають США та Великобританія.

Додамо, що на початку року "Укрпошта" знизила тарифи на доставку до Литви, Латвії, Естонії до 45%, та на 75% на відправлення посилок EMS до Польщі.