В центрі Праги вшанують пам'ять жертв голодомору в Україні

На місці буде можливість ознайомитися з виставкою про причини, перебіг і наслідки Голодомору 1932-1933 років і запалити свічку пам’яті  за всіх заморених голодом українців.

В центрі Праги вшанують пам'ять жертв голодомору в Україні

В Празі готують акцію на вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, повідомляютьорганізатори.

У суботу 26 листопада Україна і світ відзначатимуть 90-ті роковини початку Голодомору 1932-1933 років в Україні. Жертвами штучного голоду-геноциду стали мільйони невинних українців.

Запрошують взяти участь у церемонії вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, яка відбудеться в суботу о 16.00 на Вацлавській площі в Празі біля пам’ятника святого Вацлава. На місці буде можливість ознайомитися з виставкою про причини, перебіг і наслідки Голодомору 1932-1933 років і запалити свічку пам’ятіза всіх заморених голодом українців.

Тих, хто не зможете прийти на площу, запрошують долучитися вдома до традиції запалювання свічки пам’яті в вікнах своїх осель.

"Кожного року в листопаді ми запалюємо свічки пам’яті у вікнах своїх домівок в пам'ять про замучених голодом. Запаліть свічку в своєму вікні у суботу 27 листопада о 16.00 та вшануйте пам’ять мільйонів українців, що загинули під час Голодомору в 1932-1933 роках", - закликають організатори події Посольство України в Чехії та організація "Глас".