В Ірландії передумали розміщувати тисячу українців у глухому селі

На території маєтку Glendalough Estate хотіли встановити великі намети з модульними будиночками усередині.

В Ірландії передумали розміщувати тисячу українців у глухому селі

Плани розмістити 950 українських біженців у маєтку Глендалох у графстві Віклов скасували. Виявилося, що у селі бракує умов для прийому такої кількості людей.

Планувалося, що локація буде використовуватися для тимчасового розміщення українців із 20 листопада, повідомляє wicklownews.net.

На території маєтку Glendalough Estate хотіли встановити великі намети із модульними будиночками всередині. Там планувалося селити українських біженців на термін до 2 тижнів. Загалом локація, де влітку проходить фестиваль, мала б вмістити до 950 біженців.

Але село Аннамо на 200 жителів не має ніякої інфраструктури. Найближчі магазини та заклади знаходяться в селах Лараг і Раундвуд, кожне приблизно за 6 км. Передбачалося, що для біженців зроблять регулярний транспорт до міст Віклоу та Брей, а медичні та соціальні послуги вони отримуватимуть у таборі.

Тепер плани використовувати Глендалох для розміщення українців скасували через відсутність відповідних умов у цьому районі для такого великого потоку людей, що викликало серйозне занепокоєння громади.

Раніше у Департаменті інтеграції планували скасувати розміщення українців в іншій подібній локації у маєтку Страдбаллі в графстві Ліїш, але за деякий час влада вирішила все-таки продовжити конктракт.

Влада також планувала збудувати по всій Ірландії 700 модульних будиночків для українців, де вони зможуть проживати до 3 років. Для частини із цих проектів не знайшли відповідних ділянок.